6 nových barev hedvábných setů

03.08.2023

Zářivé, smyslné a elegantní

Zahalte se do hedvábného luxusu s nejprodávanější sadou topů a šortek, která je nyní k dispozici v 6 nových sezónních barvách. Najděte si svou oblíbenou a vytvořte si set snů.

Top z Hedvábí

Hedvábné tílko s nastavitelnými ramínky, V-výstřih i spodní lem jsou zdobeny krajkou. Ideální jako spodní prádlo nebo pod sako. Modelka je vysoká 179 cm a má oblečenou velikost S.
Použité hedvábí je vyrobeno z nejušlechtilejších, nejjemnějších a nejodolnějších přírodních vláken. 

V zimě dokonale zahaluje a udržuje v teple, zatímco v létě umožňuje pokožce volně dýchat a dodává pocit svěžesti. Široká škála 100% hedvábných oděvů nabízí perfektní řešení pro všechny, kdo vždy touží po rafinovaném vzhledu a pocitu pohodlí. Jemná ušlechtilost pro den i noc.

Hedvábné kalhotky

Hedvábné kalhotky zdobené krajkovým volánem. Modelka je vysoká 179 cm a má oblečenou velikost S.

Použité hedvábí je vyrobeno z nejušlechtilejších, nejjemnějších a nejodolnějších přírodních vláken. V zimě dokonale zahaluje a udržuje v teple, zatímco v létě umožňuje pokožce volně dýchat a dodává pocit svěžesti. 

Široká škála 100% hedvábných oděvů nabízí perfektní řešení pro všechny, kdo vždy touží po rafinovaném vzhledu a pocitu pohodlí. Jemná ušlechtilost pro den i noc. 

Zdroj: odběr newsletteru Intimissimi