Černé spodní prádlo se slevou až -50%

20.07.2023
Nepostradatelný základ Vašeho šatníku

V krajce, bavlně a mikrovláknu: zásobte se černým spodním prádlem. Pospěšte si, Vaši oblíbenci se za chvíli vyprodají!

Super Push-Up Podprsenka Gioia Love Cadeau

Super push-up podprsenka Gioia bez kostice, s tvarovanými košíčky se silnou stupňovitou výztuží. Je vyrobená z romantického tylu s vyšívanými mašličkami, s elegantním saténovým lemováním. Mezi košíčky ji zdobí nápaditá odnímatelná saténová mašle. Obvodový pás z hebkého elastického tylu s vyšívanými puntíky. Saténem potažená ramínka jsou vzadu nastavitelná. Ideální model pro dosažení efektu o dvě velikosti většího objemu a vytvoření úchvatného dekoltu.
Modelka je vysoká 175 cm a má na sobě velikost 2B / 75B / 34B / 85B / 42B.
Výšivka tohoto oděvu je vyrobena z recyklovaného polyesterového vlákna. 

Trojúhelníková Podprsenka Pure Charme

Trojúhelníková podprsenka bez výztuže a bez kostice. Je vyrobená z elegantní a smyslné krajky s geometrickým motivem, vyznačuje se něžným řasovým efektem na vroubkovaném okraji. Saténové motivy zdobí mezi košíčky zlatý doplněk s malými štrasovými kamínky. Obvodový pás z hebkého elastického saténu. Saténem potažená ramínka jsou vzadu nastavitelná. Ideální podprsenka pro ty, kdo chtějí docílit přirozeného efektu ve vytříbeném stylu.
Modelka je vysoká 175 cm a má na sobě velikost 2B / 75B / 34B / 85B / 42B. 

Podprsenka Carioca Cool Minimal

Podprsenka Carioca s mírně vyztuženým košíčkem a kosticí. Je vyrobená z žakárového saténu se zvířecím vzorem, s detailem hebkého bezešvého tylu na košíčku. Vyznačuje se čtvercovými šperkovými doplňky. Dvojitá saténová ramínka jsou vzadu nastavitelná. Velmi ženský model podprsenky zdůrazňující dekolt.
Modelka je vysoká 175 cm a má na sobě velikost 2B / 75B / 34B / 85B / 42B. 

Kalhotky Love Cadeau

Kalhotky z hebkého elastického tylu s vyšívanými puntíky, detail z tylu vyšívaného romantickými mašličkami. Elegantní saténové lemování a nápaditá odnímatelná saténová mašle zdobí tyto kalhotky. Vnitřní klínek ze 100% bavlny.
Modelka je vysoká 175 cm a má na sobě velikost 2 / S. 

Kalhotky Pure Charme

Kalhotky z hebkého tylu s vyšívanými puntíky, detail z krajky s geometrickým motivem s něžným řasovým efektem na vroubkovaném okraji. Rafinované saténové lemování a detail štrasového šperku na zadním díle. Vnitřní klínek ze 100% bavlny.
Modelka je vysoká 175 cm a má na sobě velikost 2 / S. 

Pásková Tanga Cool Minimal

Tanga z žakárového saténu se zvířecím vzorem, s dvojitým saténovým páskem. Čtvercové šperkové doplňky. Vnitřní klínek ze 100% bavlny.
Modelka je vysoká 175 cm a má na sobě velikost 2 / S. 

Zdroj: odběr newsletteru Intimissimi