Dvě výstavní prdelky se utkají v Booty slapu na RedFace 2

30.08.2023
Pokud nějaký zápas v rámci RedFace 2 dělá čest názvu organizaci, je to všemi oblíbený Booty slap. V něm se tentokrát proti sobě utkají hned dvě výstavní prdelky. Své luxusní zadečky totiž dají všanc pornoherečka Martina Prejzová známá pod přezdívkou Claudia Macc a fotomodelka Zdeňka Černá alias Lulu, která se proslavila románkem s Karlosem Vémolou.

Ani druhý turnaj RedFace se neobejde bez pořádné fackované. A i tentokrát budou prim hrát sexy zaoblené zadečky dvou krásných žen, kterým nevadí dostat pořádně přes zadek. Jinak by totiž nemohly kývnout na nabídku utkat se už 9. září v kleci v takzvaném Booty slapu.

"Já se těším hodně a překvapilo mě, že je na to vůbec potřeba nějaká příprava. Byla jsem trochu překvapená, když jsem přišla na první trénink. Ještě se to teda musí trochu vymakat, ale jsem na to zvědavá a těším se. Je to něco nového zase," říká sebekriticky Prejzová.

Nadšená ze své úlohy je i Lulu. "Já se určitě taky nemůžu dočkat, připadá mi to jako takový sexy sport. Dnes jsem poprvé viděla video z prvního kola a nadchlo mě to. Myslím si, že to spojuje estetiku a ten sportovní prvek dohromady, takže to je úplně ideální pro mě," říká žena, která se neproslavila jen vztahem s Vémolou, ale také svou slabostí pro plastické úpravy.

Ačkoliv na zbytek zápasů budou dohlížet renomovaní rozhodčí, tento zápas bude pískat bývalý král českého porna Robert Rosenberg, "Já vždycky říkám, že všichni vrcholoví sportovci mají rádi sex a všichni lidi, co mají rádi sex, mají rádi sport. A přesně je to fantastický spojení - sex a sport, tak by to mělo být," dodává Rosenberg, který se v rámci prvního turnaje sám utkal v ringu. S Tomášem Chlupem, kterého převálcoval.

V RedFace 2 ale není pouze o Booty slapu, ale čeká vás i dalších 12 zápasů. Aktuální informace o zápasech sledujte na našem Instagramu. Lístky v prodeji zde.

Zdroj: TZ RedFace

TIP: Pokud vás zajímají bojové sporty, nezapomeňte navštívit www stránky, které se zabývají MMA bojovníky a přináší unikátní rozhovory s nimi.