Erotický knižní tip: román Bezejmenná touha od Honzy Vojtíška

01.04.2024
Honza Vojtíšek je spisovatelem, který se doposud prezentoval hororem – Kazatel (2019), Ďáblův hřbet (2022) nebo Sešívance: Druhý steh (2023). Za sebou má i dětskou knihu Bafni na něj! (2023), ale i v ní hraje základ strašení, i když pro ty opravdu nejmenší. Tentokrát však od hororu upustil a vydal se do hájemství žánru erotického. A já jsem rád, že vám mohu představit první široce distribuovanou knihu nakladatelství Golden Dog, navíc ilustrovanou, která bude vázaná v pevných deskách!


O čem je kniha Bezejmenná touha?

Honza Vojtíšek v nové knize vynechal horor, a tak zůstalo jen porno.

Spisovateli erotických thrillerů Pavlovi se naskytne příležitost nechat projevit svou dominantní stránku. Postaršímu majiteli stavební firmy, který už hodil flintu do žita, jedno překvapivé setkání ukáže, že radostí života lze užívat v každém věku. Barmanku kdosi stalkuje. Opravdu jí nabízí něco, co jí samotné chybí? Marek je svérázný samorost, který si užívá internetového porna, jednoho dne však odhalí nečekané možností virtuálního ukájení chtíče. Matěj dělá práce všeho druhu, a když je mu nabídnut docela zvláštní kšeft, bez mrknutí oka po něm sáhne.

Pět příběhových linií, pět osudů, jedno město.

Honza Vojtíšek ukazuje, že je skvělým autorem i mimo hororový žánr, a v knize Bezejmenná touha možná zabrnká i na vaše skryté touhy. Anebo ne až tak skryté?

Bezejmenná touha je na trhu od 26. dubna 2024.

Odkaz na ukázku z knihy: https://www.calameo.com/read/

Odkaz pro objednání knihy: https://www.goldendog.cz/produkt/bezejmenna-touha/

Zdroj textu a fotografie: TZ nakladatelství Golden Dog