Fotograf Petr D. Mráček a fotomodelka Lucka vyrazili na Moravu za vínem, zábavou a dobrodružstvím

07.05.2021

Zeptali jsme se fotografa Petra D. Mráčka a fotomodelky Lucky, jak se jim společně fotilo na Moravě. Přečtěte si, co vše nám prozradili!

Kdysi před pár lety jsem fotil modelku Lucii, která je na všech fotografiích. Vzniklo mezi námi krásné přátelství, kterého si vážím a jsem za něj rád. A od té doby jsme spolu fotili několikrát. Od prvního setkání jsem poznal i jejího partnera Vojtěcha.

Oba přišli nedávno s nápadem, že pojedeme na Moravu, do Mutěnic, na víno. S Lukášem jsme vzali spoustu šatů, které pořizujeme da našeho fotoateliéru a k tomu samozřejmě i doplňky. Nebyl bych to totiž já, abych nevymyslel nějaké focení. Lukáš byl vizážista, Vojtěch pomocník a já fotograf. Hlavní role zůstala na Lucii, co by modelka.

A tak tady můžeme představit i několik outfitů, které jsme na Moravě nafotili. Bylo to super focení, spousta legrace a po ochutnávce vína vznikly i fotografie trochu odvážnější.

Každá správná modelka takové, dokonce odvážnější, někdy nafotila. A Lucie se nemá za co stydět. A tady se mi naplnilo, že každý fotograf má svoji modelku, na kterou nedá dopustit.

Co na společné chvíle na Moravě říká fotomodelka Lucka?

Na focení s Petrem Mráčkem a Lukášem Krajčem se vždy těším. Focení je plné legrace a pohody. Nejsem žádná zkušená modelka a k fotografiím jsem kritická. Petr je šikovný fotograf a vždy mi to vysvětlí.

Petra znám už dlouho a nestydím se před ním svléct pro odvážnější fotografie. Samozřejmě je vždy vše ve slušnosti. Na Moravě je krásně a ráda tam s přítelem jezdím. Společný víkend byl úžasný nápad. Nejen kvůli focení, ale i přátelské atmosféře a dobrému vínu. Přálo nám i počasí, ale být o něco tepleji, tak se vůbec nezlobím.

Foto: Petr D. Mráček