Jennifer Lopez žije la dolce vita v Itálii. Objevte oranžovou kolekci spodního prádla inspirovanou zářivou barvou slunce

06.04.2023

Jennifer Lopez si užívá život plný slunce a krásného italského prostředí. Nedávno se objevila v oranžové kolekci spodního prádla, která byla inspirovaná právě touto barvou slunce, a dokonale tak zachytila atmosféru, která ji obklopuje.

Oranžová barva, kterou J.Lo zvolila pro svou kolekci spodního prádla, je právě tím odstínem, který perfektně evokuje pocit tepla a světla slunce

Jennifer Lopez je pro mnoho žen po celém světě inspirací

Její fashion styl je zároveň sexy a elegantní, což se projevuje i v této kolekci spodního prádla. Právě naše spodní prádlo může být tím, co nám dodává sebevědomí a pocit pohodlí.

Pokud se vám líbí oranžová barva, můžete si pořídit některý z kousků z její kolekce a vstoupit do letních měsíců s novým spodním prádlem, které vám zvedne náladu.

Celkově je Jennifer Lopez krásnou a talentovanou ženou, která nás neustále inspiruje svým stylem i svým přístupem k životu. Její nová kolekce spodního prádla je dokonalým příkladem toho, jak se může móda a krása prolínat s našimi každodenními životy.

Zdroj: odběr newsletteru značek v rámci Calzedonia Group (CALZEDONIA, INTIMISSIMI, TEZENIS, FALCONERI, SIGNORVINO).