Lednové vydání Playboy magazínu s kráskou a rebelkou Julií Hojdyszovou na titulní straně

14.12.2023

Unikátní pictorial v lednovém vydání Playboy magazínu přináší fascinující příběh Julie Hojdyszové. Miss, která se vzdala korunky ve prospěch svobody a rebelství, nás vede do světa odvahy, krásy a nečekaných rozhodnutí. Připravte se na vizuální a emocionální zážitek, který vystihuje esenci života bez omezení.

Julie Hojdyszová nevolila tradiční cestu, místo toho se rozhodla žít podle svých pravidel. Její odvaha vstoupit do světa vlastních snů a cílů, bez ohledu na očekávání společnosti, nám předkládá otázku, co to znamená být skutečně svobodným. Julie Hojdyszová sdílí své pocity:

"Pro mne svoboda znamená být věrná sama sobě, svým životním hodnotám a všemu, v co věřím. Bez ohledu na to, co si o mé volbě myslí okolí. Za každým svým rozhodnutím si pevně stojím a žádné bych nevrátila zpět."

Focení pro Playboy se odehrálo v dechberoucím prostředí novobarokního sálu Boccaccio v hotelu Grand Hotel Bohemia v Praze 1. Pod taktovkou fotografky Anny Koniaevy vznikl pictorial, ve kterém je Julie zahalena do diamantů poskytnutých společností ATT Investments. Tyto klenoty neslouží jen estetickému dojmu; symbolizují jedinečnost a krásu každého z nás.

"Publikování Julie Hojdyszové na naší titulní straně bylo rozhodnutím podloženým nejen její výjimečnou krásou, ale také silou jejího osobního příběhu. Julie reprezentuje odvahu vzdát se tradičních standardů krásy a žít autenticky. Věříme, že její příběh bude inspirací pro naše čtenáře a otevře okno do světa, kde síla identity překračuje povrchní normy. S Julií jsme vytvořili nezapomenutelný moment, který chceme sdílet s naší komunitou, a podporovat tak pozitivní změny v diskuzi o kráse a svobodě," dodal Ján Bulka, marketingový manažer.

Připravte se na okouzlující putování do světa smělosti a krásy, kde Julie Hojdyszová představuje nezapomenutelný příběh a jedinečný pohled na svět. Možná i vy se necháte inspirovat a začnete psát svůj vlastní příběh, plný diamantů a nezapomenutelných chvil.

V lednovém vydání najdete také zajímavý rozhovor s jezdcem Petrem Pilátem, odvážné odpovědi Janka Ledeckého na 20 otázek a exotický výlet s labužníkem Petrem Dzingelem do čínského vnitrozemí za sušenými krysami a netopýry. Přijměte pozvání do světa odvahy, rebelství a krásy s lednovým vydáním Playboy magazínu. Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články. 

Lednové číslo Playboye je v prodeji od 14. prosince 2023.

Zdroj: TZ Playboy