Máte koule na Valentýna?

23.01.2023

Celosvětový svátek lásky se blíží a Steiner & Kovarik je tu, aby Vám pomohl s Vašimi láskami a romantickým vyznáním.

Máte koule na to vyznat lásku na Valentýna? 

Pomůže Vám "Globuli Valentini" s romantickým veršem na obalu ručně šitého koženého sáčku a omamnou delikatesou uvnitř. 

Jdete do toho raději srdcem? Vždyť a co je víc než srdce jako symbol lásky. A když je z výborné čokolády, je úspěch zaručen. Ručně vyráběná a zdobená srdce z prémiové bean to bar čokolády Steiner & Kovarik s vyšším obsahem přírodního kakaového másla na Vás čekají na našem eshopu.

NOVINKA: Globuli Valentini v ručně šitém koženém sáčku

Exkluzivní čokoládový produkt, kterým originálně můžete vyznat lásku svojí milované osobě. Zvenku ručně vyrobeného pytlíku romantická báseň, uvnitř koule, které vytvoří báseň chuťovou. 

Pozor - vysoce návykové - partnera, kterému je dáte se už nezbavíte!

Vyrobeno z tradičních českých chutí a zabaleno do naší luxusní čokolády. Směs bílé a hořké čokolády vyzdvihuje vůně a chutě tradičních českých ingrediencí jako je Tuzemák, švestky a mák.

E-shop: Koupit Valentýnské čokolády z lásky

Velké srdce z mléčné čokolády ručně zdobené, 500g

Naše mléčná čokoláda je legendární. Vytvořit z ní velký symbol lásky byla jasná volba a spojením s lyofilizovaným posypem, jsme ruční prací a citem vytvořili jedinečný produkt. Romantické vyznání z mléčné čokolády vytváří jedinečnou symfonii barev, chutí a vůní pod značkou Steiner & Kovarik.

Čokoláda Steiner & Kovarik Vám provoní interiér, naladí Vaše smysly a na jazyku se jen rozplývá. Vyberte si srdce z lásky pro svoje milé.

Malé plněné srdce z bílé, mléčné, nebo hořké čokolády, 35g

Novinkou našeho sortimentu jsou roztomilá malá srdíčka z našich prémiových čokolád, do kterých jsou zalité lyofilizované jahody, maliny a rybíz. Vytváří tak jedinečný atraktivní a moderní design, který jako dárek rozhodně potěší každého.

Tento malý roztomilý dárek potěší opravdu každého. Jakmile jej ochutná, zcela mu propadne, symbióza chutí je naprosto omamující.

Bílá čokoláda na vaření 2v1 500g jako dárek ke každému nákupu nad 1500,- Kč ZDARMA

Čokoláda na vaření 2v1 je produktem, který potěší všechny kuchaře a kuchařky. Jedná se o prémiovou čokoládu vhodnou k vaření a pečení, která zároveň umožňuje si v domácích podmínkách vyrobit oblíbenou Horkou čokoládu.

Bílá čokoláda se svojí specifickou chutí a vůní stane ozdobou vašich pekařských výtvorů.

Stačí nakoupit!

Zdroj: obchodní sdělení emailing