Na titulní straně dubnového Playboye pózuje Veronika Basileiou

18.03.2021

Právě vychází dubnový Playboy - na obálce s Playmate Veronikou Basileiou. Veronika je semifinalistkou Playmate roku 2010 a vítězkou soutěže Miss International beauty z roku 2011 v Řecku.

Veronika pózuje pro českou edici Playboye již podruhé. Naposledy tomu bylo v roce 2010. V současné době pracuje v jednom pražském salonu a stále se věnuje modelingu i focení.

"Moc ráda jezdím do Řecka, protože ho beru jako svůj druhý domov a zároveň tam mám práci, tedy focení. Doma se zase ráda věnuji svým dvěma mazlíčkům, buldokům - jeden je anglický, druhý francouzský."

V Praze zapózovala před objektivem fotografky Alžběty Jungrové.

"Na focení jsem se moc těšila. Vlastně jsem nemohla dospat. Jsem moc ráda, že se focení ujala Alžběta Jungrová. Mám ráda její fotky." A dodala: "Focení probíhalo v klidné atmosféře, moc jsem si ten den užila." O make-up a vlasový styling se postaral Sam Dolce.

Dubnové vydání dále nabízí velký rozhovor s hudebníkem, producentem a skladatelem Ondřejem Pivcem, který tvrdí, pokud je někdo talentovaný a pilný, štěstí si ho najde. Ondřeje si opravdu našlo. V pětadvaceti letech opustil svůj úspěšný projekt Organic Quartet a odjel do New Yorku, aby se zdokonalil ve hře na Hammondovy varhany. O několik let později se podílel na albu Gregoryho Portera, které získalo Grammy.

Na dvacet otázek odpovídá Martin Michek, český mistr a světový vicemistr v motokrosu ale nemoc porazil a pár měsíců nato se postavil s týmem Orion Moto Racing Group na start nejtěžšího závodu světa - Rallye Dakar. Tam projel cílem závěrečné etapy na devátém místě, dodatečná penalizace ho ale posunula o příčku níž. I tak Martin vyrovnal 23 let starý rekord českého motocyklového závodníka na Dakaru. V konkurenci továrních týmů jde o neuvěřitelný úspěch!

V Talentech se představí čtenářům Gabriela Gašparová, která vyhrála jako patnáctiletá v roce 2016 soutěž Dívka roku. Modelka původem z Moravy žije v Praze, studuje marketing a brand management na vysoké škole a využívá nabídky ze světa filmu, hudby a samozřejmě modelingu. V plánu má dobýt televizní obrazovky coby moderátorka. Dále se dozvíte o tajemství psychologie davu a proč se v něm lidé mění ve zvířata.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články.

Dubnové číslo Playboye na stáncích od 18. března 2021.