Nuda ve vztahu? Nehrozí, pokud víte, jak znovu zažehnout jiskru

12.08.2020

V každém vztahu přijde moment, kdy vyprchá počáteční vzrušení a napětí, které vás provázelo, a vy jste si mysleli, že tu bude napořád.

V prvé řadě je nutné uvědomit si, jak je tato věc naprosto normální a potká úplně všechny páry. Nemyslíme si ale, že váš milostný život musí být nuda, která časem vyústí jen v nutný rozchod nebo neuspokojivý vztah, který běží jen ze setrvačnosti. I vášeň se dá ve vztahu opakovaně probouzet, jen je nutné vědět, jak na to.

Sex začíná mimo ložnici

Zapomeňte na fakt, že sex se odehrává jen za zavřenými dveřmi vašeho bytu. A nemyslíme ani to, že máte vyrazit provozovat milostné hrátky na veřejnost. Jde spíš o to naučit se udržovat napětí i ve vaší každodenní komunikaci a při plnění běžných rutinních úkonů. Tušíte, jak sexy může být sms s erotickým podtextem nebo lechtivá fotka? Či jakou touhu dokážou vyvolat nenápadné doteky pod stolem v restauraci? Darujte své ženě třeba venušiny kuličky nebo jiný eroticky laděný dárek a uvidíte, jak odměna na sebe nenechá dlouho čekat.

Nebojte se experimentů

Klíčem ke vzrušení je změna. Proto se snažte, aby váš milostný život nikdy nebyl nudný. Stačí nové prádlo, změna polohy, prostředí nebo jiná předehra. Nestyďte se navštívit třeba i sexshop Sexio.cz a podívat se na nabídku. Není nutné kupovat hned latexové převleky, ale jakýkoliv doplněk vaše hrátky jistě oživí. Řada žen je příliš stydlivá, když přijde na erotické hračky jako je třeba venušina kulička, ale přitom vůbec netuší, jak jim taková pomůcka může prospět i k posílení pánevního dna a zlepšení sexuálního života. Zahoďte stud a předsudky a objevujte zcela nový svět.

Budujte polaritu vztahu

Dynamika vztahu spočívá především v odlišných rolích, které ve vztahu zastupujeme. Pro muže je přitažlivá ženská něžnost, krása a energie, ženy zase vzrušuje síla a osobnost muže. Ve vztahu se vyplatí tuto polaritu neustále objevovat a budovat. Nejdiskrétnější eshop v ČR vám může pomoci najít inspiraci, aby přitažlivost zůstala a rostla.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.
Zdroj: TZ Farmazdravi.cz

Fotka od SuicideOmen z Pixabay