Právě vychází červencový Playboy, na jehož titulní stránce pózuje DJ Lucca

30.06.2021

Je legendou české DJ scény, a nejen té české. DJ Lucca pětkrát za sebou vyhrála anketu o nejpopulárnějšího DJ roku České republiky. Pravidelně vystupuje po boku Carla Coxe na jeho rezidentní noci v nejslavnějším klubu na světě - Space Ibiza.

Lucca se nechala slyšet, že jedním z jejích dávných snů je pózovat pro Playboy. Neváhali jsme a toto přání jsme jí splnili. "Je to určitě jeden z těch splněných snů. Myslím, že je to sen každé ženy, dívky, holky fotit pro Playboy," říká Lucca a dodává: "Focení i natáčení image klipu bylo extrémně náročné, ale výsledek stojí za to. Jsem nadšená."

Pod taktovkou fotografky Alžběty Jungrové nafotila Lucca snímky odvážnější než kdykoli dřív v luxusním prezidentském apartmá, které se nachází v 6. patře pražského hotelu The President. Odhodila stud a pochlubila se dokonale vysportovanou a ladnou postavou. Tu si udržuje pravidelným sportováním, vyváženou stravou, ale také díky tomu, že se snaží vyvarovat pití alkoholu. Lucca je i dvojnásobnou mámou. K pictorialu vznikl také imagový videoklip, který se natáčel v prostředí pro ni tak typickém a přirozeném - v novém sky baru Casablanca hotelu The President.

"Poprvé není imagový videoklip jen o modelce, která pózuje v pictorialu. Scénář jsme přizpůsobili DJ Lucce a odehrává se na párty" dodává Jáno Bulka, marketingový manažer Playboy Czech Republic a zároveň režisér videoklipu.

Červencové vydání dále nabízí velký rozhovor s ředitelem pražské zoo Miroslavem Bobkem. Nahlédneme do téměř chronologických dějin zajíčka v Čechách. Na 20 otázek odpovídá Jiří Vodička, který říká, že píle a talent jsou pouhou polovinou úspěchu. V rubrice téma se čtenáři dočtou o kvantové psychologii.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články.