Rozhovor s nejznámější českou cage girl o životě, soukromí a erotice

27.04.2023

Je váš současný partnerský život šťastný? Co máte na svém partnerovi nejradši? 

Ano, můžu říct, že je můj partnerský život šťastný. Partner je první opravdová spřízněná duše a jsem za to velmi vděčná. Partnera miluji jako celek, je to naprostý unikát a i když jsou věci, za které bych ho "zabila", neměnila bych ho. 

Myslíte si, že může existovat funkční partnerský vztah bez erotiky? 

Myslím si, že každý vztah může procházet různými obdobími, některá mohou být i taková, že díky stresu nebo třeba velkému pracovnímu vytížení na tyto radovánky ani nezbývá energie nebo zkrátka není chuť. Dlouhodobě to ale určitě dobré není, přece jen je to důležitá fyziologická potřeba každého člověka a myslím si, že zároveň i právě skvělé zbavení se stresu. 

Častěji dostáváte nebo kupujete erotické prádlo? Pomáhá podle vás k udržení pohodového vztahu? 

Řekla bych tak 50 na 50. U nás doma to s udržením pohodového vztahu nesouvisí. Partnerovi je naštěstí jedno, co ze mě strhá.

Jak slavíte 22. června Mezinárodní den bez kalhotek? Chodíte vy nebo váš partner někdy tak zvaně na ostro? 

Upřímně bych si 22. června sama od sebe ani neuvědomila, že nějaký takový den je. Do společnosti na ostro nechodím, necítila bych se úplně komfortně, aby se nestala nějaká nechtěná "nehoda" a neukázala jsem světu víc, než jsem měla v plánu.

Partner by byl ale, myslím si, na ostro schopen klidně jít. S ničím si nedělá takovou hlavu, jako já a je mu jedno, co si případně okolí pomyslí, což na něm také miluji. 

Jaký máte názor na nahé charitativní kalendáře? Je šance, že vás v nějakém uvidíme? 

Charitativní projekty obecně jsou mi velmi sympatické. Ani proti nahému kalendáři rozhodně nic nemám. Ale sama se odhaluji spíše nerada. Výjimka je pro mě Playboy. Přesto čas od času i tak dostávám zajímavé nabídky na sexy kalendáře, ale vždy dbám na to, aby i když se fotí odhalenější fotky, byly určité partie nafocené tak, aby vlastně nic vidět nebylo a zůstal tak prostor pro fantazii. 

Jaké produkty či služby jste propagovala jako modelka? Na jaké zakázkové focení vzpomínáte nejraději? 

Produktů a služeb, které jsem propagovala, bylo už více. Vždy se snažím ale navazovat pouze ty spolupráce, ke kterým mám sama blízko a produkty nebo služby, kterým opravdu sama věřím. Je to spíše o kvalitě než kvantitě. 

Beru své sociální sítě zároveň něco jako svůj deníček, kde se s fanoušky dělím o to, co v životě dělám a nerada bych, aby se z nich stala pouze reklamní plocha. Sama takové autory přestávám sledovat, protože mě to nebaví a nedokážu ani jejich propagaci jednoho produktu/služby za druhým dostatečně důvěřovat. 

Jaký máte názor na moderní dálkově ovládané erotické pomůcky? 

Že to může být docela sranda. Osobní zkušenost zatím nemám. Kdo ví, možná vyzkoušíme. 

Jaká celebrita či osobnost je pro vás sexy a stála by za hřích? 

V mých očích je neskutečně sexy, ač nejsem na ženy, Cardi B. 

Dokážete si představit, že hrajete v erotickém filmu? 

To si určitě představit nedokážu a jsem si na 100% jistá, že nikdy nebudu. Tohle není vůbec pro mě. Určité věci podle mě patří pouze do soukromí. Tím ale neodsuzuji ty, kteří se tomu věnují. Je to každého volba. 

Připadají vám MMA zápasníci či zápasnice sexy? 

Atraktivní je pro mě ten sport. A pokud se to tak dá nazvat, je pro mě nejvíc "sexy", přitahuje mě, baví mě a zvedá mi tep. 

Jaké auto je podle vás ideální na erotické hrátky? 

Bavorák, není lepší kombinace, než být se sexy partnerem v sexy autě. Komfort je už stránka druhá, ale jednoznačně BMW, to je můj typ. 

Jaký váš web či profil na sociální síti by měli vaši fanoušci navštívit a proč? 

Nejaktivnější jsem stále na instagramu, pokud fanoušky zajímá, čemu se zrovna věnuji nebo co chystám, doporučuji sledovat především IG. 

Jaké je vaše závěrečná rada či doporučení, jak mít spokojený vztah? 

Každý si nejdřív musí projít i pár špatnými vztahy, aby vůbec přišel na to, co od partnera vlastně chce a naopak, nebo jaký typ člověka mu do života sedí. U mě je nejdůležitější souznění a pocit, který s partnerem mám. 

Ne vždy jsem měla to štěstí, že jsem se mohla vedle někoho cítit naprosto svá a nemusela hrát žádné "hry". Zní to jako klišé, ale až poznáte tu spřízněnou duši, tak to prostě víte a troufám si říct, že téměř hned. 

Dejte si pozor, abyste nebyli pouze módním doplňkem někoho, kdo to s Vámi nemyslí upřímně. Nenechte se ani využívat. Do vztahu to chce někoho, kdo Vás přitahuje nejen fyzicky, ale je zároveň Vaším nejlepším kamarádem, fanouškem, oporou a hlavně se spolu dokážete smíchy popadat za břicho. 

A nezapomínejme na otevřenou komunikaci a upřímnost! 

Děkuji za pěkný rozhovor.

Foto: Denisa Gudelj - osobní archiv