Růžový slon vstupuje do největší sítě drogérií v Česku. Pokračuje v plánu přiblížit se lidem

13.02.2024
Tuzemský lídr v prodeji erotických pomůcek Růžový slon vstupuje 14. února do největší sítě drogerií v Česku. Vybrané produkty privátní značky Sexy Elephant budou k dostání ve všech prodejnách Teta drogerie napříč republikou. Díky této spolupráci se chce ještě více přiblížit lidem a umožnit jim snadný a rychlý nákup erotického zboží.

Sexshop Růžový slon navázal spolupráci s největší sítí drogérií v České republice – Teta drogerie. Od 14. února si mohou lidé ve všech jejích pobočkách zakoupit erotické produkty značky Sexy Elephant. Zákazníci tak budou mít snazší a rychlejší přístup k nákupu erotických pomůcek. "Tato spolupráce pro nás představuje důležitý krok v rozšíření povědomí o naší značce a produktech mimo naše tradiční kanály – tedy e-shop a kamenné prodejny," komentuje spolupráci Adam Durčák, CEO společnosti Růžový slon. "Tímto krokem naplňujeme i naši vizi přiblížit se ještě více zákazníkům a tím oblast sexuality dál detabuizovat," dodal Durčák.

V síti drogérií Teta budou k zakoupení celkem čtyři produkty z různých kategorií. "Záměrně jsme vybírali pomůcky s různým zaměřením a účelem. V nabídce budou španělské mušky, Venušiny kuličky, minivibrátor a tlaková pomůcka pro ženy," upřesnil Adam Durčák s tím, že díky tomu se erotické pomůcky dostanou do povědomí širší veřejnosti jako běžný doplněk intimního života.

V plánu přiblížit se lidem pokračuje Růžový slon zejména prostřednictvím otevírání nových kamenných prodejen. Nedávno byla otevřena nová prodejna v pražském Obchodním centru Krakov, v březnu následuje otevření dalších dvou prodejen v Praze – v Retail Parku Štěrboholy a v Obchodním centru Quadrio (Shopping Station Quadrio).

O Ruzovyslon.cz

RuzovySlon.cz již 21 let provází světem sexu a mění pohled české populace na něj. V prodejně i e-shopu odborníci vybírají nejzajímavější erotické pomůcky z celého světa, které jsou ideálním prostředkem k experimentům s vlastní sexualitou, posouvání hranic a oživení stereotypního sexu. Součástí odborného poradenství je také tvorba instruktážních videí a testování erotických hraček. 

Zdroj textu: TZ Ruzovyslon.cz