The Leaf: smaragdově zelený designový menstruační kalíšek, co zvládne i sex během menstruace

25.10.2023
Praha, 25. října 2023 – Menstruační kalíšky jsou mezi ženami stále populárnější. A výrobci přicházejí s novými modely. Že jsou Italové zaměřeni na design je známá věc, a to potvrzuje i The Leaf. Toto krásně zelené flexibilní menstruační řešení od italsko-americké značky every.28 nabízí vedle jedinečného designu i mimořádný komfort. A také možnost pomilovat se během menstruace. Díky tomu, že se The Leaf zavádí až pod děložní čípek, ho lze mít totiž i během pohlavního styku.

"Hlavní předností modelu The Leaf je to, že se zavádí až pod děložní čípek. Proto připomíná pesar. A je také sex-friendly, tím, že se zavádí vysoko, můžete ho mít i během pohlavního styku. To, co dělá tento kalíšek jedinečným, je kromě překrásné zelené barvy i výstupek v přední části. Šikovná vypouklinka je na něm pro snadnější vyjmutí kalíšku z pochvy," říká Ilona Bittnerová, expertka na menstruační pomůcky z Maluna.cz.

Mezi přednosti tohoto kalíšku patří jeho flexibilita. Je velmi tenký, proto slibuje maximální pohodlí ve stylu "ani o něm nevíte". Předpokladem pro to je samozřejmě správné zavedení. Je-li kalíšek umístěn správně, nemusíte se bát nepohodlí ani protečení. The Leaf je "one size", k dispozici je jen v jedné velikosti, ale výrobce uvádí, že jeho tvar byl vyvinutý tak, aby vyhovoval 90 procentům uživatelek.

The Leaf je vyrobený ze 100% lékařského hypoalergenního a biokompatibilního silikonu, neobsahuje BPA ani latex. Vyrábí se v Itálii a jeho životnost by měla být nejméně pět let. Jedná se tedy o velmi sympatickou alternativu k tamponům a vložkám. Pokud uvažujete o novém, udržitelném řešení svých dnů, tak The Leaf vám dává zelenou.

"Menstruační kalíšek je ze zdravotního hlediska vhodnější než tampony. Materiál, ze kterého je kalíšek vyroben, je na rozdíl od materiálu tamponů nevhodný pro množení bakterií a nevysušuje sliznice. Kalíšek není parfémovaný a nejsou v něm zbytky chemie (např. z bělení). Při použití kalíšku nevznikají opruzeniny jako při použití vložek. Pokud je kalíšek správně zaveden a správně sedí, nemůže z něj unikat žádná krev a ani nevíte, že jej máte," dodává Ilona Bittnerová, expertka na menstruační pomůcky z Maluna.cz.

Další rady a tipy naleznete na www.maluna.cz nebo www.kalisek.cz.

Zdroj textu s fotografií: TZ ASPEN.PR s.r.o.