Tipy pro neodolatelný sexy outfit

08.02.2023

Chtít vypadat nebo cítit se sexy dnes není ve společnosti žádný hřích. Proto pokud chcete přesně takto vypadat, nebojte se toho a oblečte si sexy outfit, aby se za vámi otočil ne jeden muž.

Být sexy znamená však pro každého něco trochu jiného - zatímco jedni považují krátkou sukni a top s výstřihem za nejvíc sexy outfit na světě, jiným přijde příliš laciný. Záleží také na situaci, na kterou se chystáte. Jinak vypadá sexy outfit do baru a jinak za dveře vaší ložnice.

To, co ale prodává sexy outfit nejvíce, je ženské sebevědomí. Pokud chcete vypadat sexy, samotné oblečení obvykle nestačí. Je potřeba jej doplnit alespoň úsměvem a správným postojem. To všechno rozebereme v tomto článku. Pokud tedy i vás zajímá, jak se cítit sexy a jak můžete posunout svůj outfit na vyšší úroveň, čtěte dál.

Sexy outfity do ložnice

Ložnice je místem, kde se chce čas od času před svým partnerem cítit sexy každá žena. Pro některé páry je sexy oblečení při erotických hrátkách téměř nezbytností. Jestliže tedy chodíte do postele ulehat každý den v neforemném pyžamu, zkuste svůj protějšek čas od času překvapit sexy outfitem, možná, že to oživí váš sexuální život i celkový vztah.

Dámy, abyste vyčarovaly sexy outfit, nemusíte hned kupovat erotické kostýmy, i když ani těmi většina mužů nepohrdne. Začít můžete zlehka. Důležité je pohrát si s mužskou fantazií.

S tím vám může pomoci například poloprůsvitná košilka na spaní s krajkou, saténový župánek nebo erotické spodní prádlo včetně samo držících podvazků nebo podvazkových pásů.

Kromě toho můžete vyzkoušet přijít do ložnice například v rozepnuté oversize košili nebo jen v ručníku rovnou ze sprchy - věřte, že i když vám na tom nepřijde nic moc sexy, některým mužům se ženy líbí nejvíce odlíčené, s mokrými vlasy a kapkami vody po celém těle.

Sexy outfity do kanceláře

Ano, i v práci můžete vypadat sexy, pokud tedy nemáte striktně předepsanou uniformu, například v roli zdravotní sestry nebo policistky (ovšem to neznamená, že takové uniformy nejsou sexy). Jestliže se můžete do své práce oblékat podle svého gusta, jistě vás napadne, jak svůj outfit ozvláštnit.

Tak trochu speciální kategorií je práce v kanceláři. Tam si ženy většinou mohou nosit oblečení podle svého výběru, ale musí splňovat určitá formální kritéria. Přinášíme tedy pár tipů, jak do kancelářského outfitu vnést trochu sexy ženskosti.

Věřte nebo ne, ale formální, business casual oblečení je pro mnoho pozorovatelů sexy samo o sobě. Vždyť chodit formálně oblečená dává ženám mnoho rafinovaných možností, jak působit sexy.

S mužskou fantazií si skvěle pohrají punčocháče, sukně pod kolena s rozparkem, která krásně obepne vaše křivky, elegantní dámská košile, vysoké podpatky, na kterých se naučíte chodit, i doplňky, kterými můžete doplnit váš částečně odhalený dekolt.

Sexy outfit na každou párty

Nejčastěji se chtějí ženy cítit sexy na akcích, na které po večerech vyráží - ať už je to večer v baru, diskotéka nebo narozeninová či silvestrovská párty, přesně toto jsou akce, na které se ženy co se týče oblečení připravují poměrně dlouhou dobu.

Jak vytvořit sexy outfit na každou párty? Vždy samozřejmě záleží, jak se obecně hodí na takovou akci obléci - jsou akce, kam vás jinak než v šatech nepustí a pak samozřejmě akce, kde jsou společenské sexy šaty až nevhodné svou formálností. Proto nejprve vyřešte, jaký styl se nejvíce hodí k dané události.

Následně už můžete experimentovat. Přinášíme vám několik konkrétních tipů, které by vám měli při vytváření sexy outfitu pomoci:

Sexy krátké nebo uplé šaty

Šaty jsou jedním z kousků, který nechybí v šatníku žádné ženy. Máte tam ale i některé, které působí vážně sexy? Sexy mohou působit šaty krátké, které vhodně doplníte malou kabelkou, šperky nebo podpatky. Pamatujte ale, že co je moc, to je moc. Krátká délka by měla být pořád "tak akorát", ne že vám při každém předklonu vyleze pozadí.

Mnoho mužů oceňuje na ženách uplé šaty, v kterých se nádherně vyrýsuje ženská postava a všechny její křivky. Pak už je to jen na mužské představivosti, představit si každý drobný detail ženského těla. Na druhou stranu toto jsou šaty, které lichotí jen velmi malému procentu žen a z té hrstky se ještě ne všechny ženy cítí dobře v šatech, které neodpustí žádný špatný pohyb.

V takto uplých šatech si totiž většina žen nemůže sednout nebo se dobře najíst, aniž by se jí nafouklo břicho. Často se ženy v těchto šatech musí hlídat, zda je vše na svém místě, zda dobře stojí, dostatečně vystrkují zadek a podobně. Jestliže vás na takové hlídání neužije, nemusíte se bát. Uplé a krátké šaty rozhodně nejsou jedinou variantou šatů, která působí neodolatelně.

Dobře padnoucí šaty

Věřte nebo ne, ale sexy mohou vypadat každé dobře padnoucí šaty, které zvýrazní přednosti vaší postavy. Někomu jednoduše sluší áčkové střihy, jiným hluboké výstřihy, další ženy rády v šatech odhalí svá záda a jiné si vyhrají s rafinovanou krajkou. Důležité tedy je, aby vám šaty dobře padly a cítila jste se v nich skvěle a žensky. Věřte, že takový pocit nakonec stejně prodává nejvíce.

Tip: Nedaří se vám v obchodě najít žádné šaty, které by odpovídaly vašim představám o sexy elegantních šatech? Nechte si ušít vlastní přitažlivé šaty snů na míru.

Kalhoty nebo sukně

Kalhoty nebo sukně - obojí dokáže váš outfit ozvláštnit a přidat mu na ženskosti, když víte, jak na to. Se sukněmi je to o něco jednodušší, přece jenom bývají sexy v mnoha případech samy o sobě.

Sáhnout můžete po krátké skládané sukni, kterou doplníte podvazky nebo punčochami se vzorem. Sexy ale může působit i upnutá sukně s rozparkem, která obtáhne linii vašeho těla nebo sukně výrazná, třpytivá.

Pokud se radši pohybujete ve společnosti v kalhotách, ani tak nemusíte šanci vypadat sexy házet do žita. Stačí jen udělat správnou volbu. Chce to kalhoty, které jsou něčím zajímavé - může jít například o dnes velmi oblíbené kožené kalhoty, legíny nebo šortky.

Asymetrické topy a jiné svršky

Okouzlit a působit sexy můžete i díky nejrůznějším asymetrickým topům a jiným svrškům. Takové topy se dobře hodí na diskotéky nebo do baru. Doplnit je totiž můžete sukní i kalhotami. Pokud dobře vyberete, bude takový top i pohodlný a vy si budete moci užít večer po všech stránkách.

Opět se snažte vybírat takové vršky, které lichotí vaší postavě. Například pokud máte příliš široká ramena a záda, neupozorňujte na ně ještě víc topem bez ramínek. Naopak se snažte odvést pozornost jinam. Ženy s velkým poprsím mohou rafinovaně upozornit na svůj dekolt, ženy s krásným plochým bříškem naopak mohou zvolit rafinovaný crop top. Sexy ale za určitých okolností může působit i rolák, pokud víte, jak jej doplnit.

Jestliže se rozhodnete pro oblečení, které má nejrůznější průstřihy nebo nemá ramínka, dejte pozor na drobné detaily, jako je spodní prádlo. To by nemělo v žádném případě být odhaleno. Pokud je to třeba, pořiďte si samodržící podprsenku bez ramínek.

Boty

Tenisky jsou sice velmi pohodlné, ale žádný sexy outfit vhodně nedoplní. Pokud chcete působit sexy dojmem, vaše obuv udělá opravdu hodně. Mezi muži rozhodně vedou podpatky. Podpatky totiž pomyslně prodlužují vaše nohy. Svou práci dobře odvedou také kozačky, ideálně ty tmavé barvy s délkou nad kolena.

Sexy barva - která je ta nej?

Často si ženy lámou hlavu s tím, která barva je ta nejvíce sexy. Typologie barev má v oblasti sexy oblečení své místo. Každá z barev má v sexuální typologii své zastoupení a podvědomě vysílá určité signály. Pokud na typologii barev věříte, přinášíme přehled základních barev a jejich významů.

  • Černá barva je barvou mnoha žen a je také považována za jednu z těch nejvíce sexy. Černá barva v sexuální typologii znamená nestoudnost. Rozhodně se nebojíte popustit uzdu vaší fantazie.

  • Červená barva je také jednou z těch, které jsou považovány za ty více sexy. Vždyť většina kousků erotického prádla se vyrábí v odstínech červené. Červená je totiž rozhodně barva vášně.

  • Bílá barva je barvou něžnosti, decentnosti a nevinnosti. I ta rozhodně patří do sexy outfitů mnoha žen.

  • Když použijeme pojem "romantická modrá", hovoří to za vše. Modrá barva je jednoduše barvou všech romantiků a snílků.

  • Růžovou barvu oblékejte, pokud milujete flirtování a v sexu se raději stavíte do submisivních rolí, přesně to totiž růžová vyzařuje.

  • Žlutá barva přímo vyzývá k dotekům a polibkům. Je to barva, která vysílá v sexuologii signál, že upřednostňujete uspokojení partnera před tím svým a víc než samotný sex je pro vás důležitá vzájemná blízkost a přitulení.

  • Zelená barva za nás příliš sexy nepůsobí. V sexuální typologii barev se však objevuje jako barva jistoty a věrnosti.

Sexy outfit je i o vašem chování

Pokud chcete dosáhnout dokonalého outfitu a vypadat i se cítit sexy, není to jen o oblečení. To, co máte na sobě, musíte doplnit i tím, co je ve vás. Jen pak můžete působit 100 % sexy a neodolatelně.

Pohled z očí do očí

Komunikace z velké části probíhá na neverbální úrovni, to znamená beze slov. Mnohé o vás mohou prozradit vaše oči a vaše pohledy. Právě jazyk očí bývá považován za ten nejvíc sexy na světě. Rozhodně udržujte oční kontakt a nezapomeňte jej doplnit milým úsměvem. Některé sexy a svůdné výrazy můžete trénovat i doma u zrcadla.

Sebevědomí

Sebevědomí z vás musí vyzařovat. Pokud na sobě máte ty nejvíc sexy šaty na světě, ale sedíte v koutě a stydíte se samy za sebe, nikoho tím neokouzlíte. Být sebevědomá a mít se ráda, je v mnohém klíč k úspěchu. Naučte se chodit s hlavou vzhůru, narovnaná, prostě buďte sebevědomá a veselá ženská, z které dobrá energie vyzařuje na všechny strany.

Správný tón

Jedna věc je dobrá energie, druhá věc je váš tón hlasu. Pokud se totiž hihňáte příliš pisklavým hláskem nebo se naopak řehtáte na celé kolo, velký dojem na objekt svého zájmu jistě neuděláte.

Naučit se mluvit sexy však není nic jednoduché. Nesmí to totiž nikdy působit příliš okatě. Využívat byste vždy měly přirozeného potenciálu vašeho hlasu. Vždycky je však lepší mluvit trochu pomaleji, tišeji a v případě žen také hlouběji.

Vlasy

Nesmíme zapomenout ani na vlasy. Ty hrají v sexy vzhledu velkou roli. O své vlasy byste měli pečovat, to, jak vypadají, totiž hodně ovlivní to, jak vás lidé vnímají. Nedá se říci, jestli jsou více sexy rozpuštěné rovné nebo vlnité vlasy, či je lepší vlasy vyčesat do vysokého culíku. Hodně záleží na osobních preferencích a také na tom, co vám sluší a v čem se cítíte vy sama dobře.

Alena Mrvíková, obsahový a SEO specialista