Trenýrkárna.cz ve spolupráci s českou značkou spodního prádla Styx letos opět podpoří na Světový den boje proti rakovině organizace Pink Bubble a Loono

18.01.2023

4. února, na Světový den boje proti rakovině, si opět celý svět připomene, že nebezpečí rakoviny není radno podceňovat a prevence by měla být součástí našich životů. Právě v tento den již tradičně daruje část ze svého obratu síť prodejen a e-shop se spodním prádlem Trenýrkárna.cz ve spolupráci s českou značkou spodního prádla Styx nadačnímu fondu Pink Bubble a misi Loono.

"S nadačním fondem Pink Bubble a misí Loono spolupracujeme dlouhodobě. V prodeji máme speciální kolekce trenýrek české značky Styx, které jsme společně vytvořili, a výtěžek z jejich prodeje putuje na podporou obou organizací dlouhodobě," říká Ruslan Skopal, spolumajitel sítě prodejen a e-shopu Trenýrkárna.cz a dodává: "Tradicí se pak u nás stalo, že 4. února, právě na Světový den boje proti rakovině tyto organizace podporujeme navíc mimořádným darem."

Podpora nadačního fondu Pink Bubble sahá již daleko do historie značky Styx, kdy její zakladatel Petr Vlasák a ambasador kampaně Fuck Cancer také bojoval s rakovinou, bohužel však tento boj prohrál. Tradici v podpoře nadačního fondu tak značka Styx zůstává věrná i po letech. Posláním nadačního fondu Pink Bubble je pomáhat dětem a mladým lidem, které trápí onkologické onemocnění. Společnými silami se snaží, aby se cítili šťastnější a co nejdříve se dokázali postavit zpátky na vlastní nohy. 

 "Díky dlouhodobé spolupráci s Trenýrkárna.cz můžeme pomáhat více lidem, kteří to potřebují. Vážíme si proto jejich podpory a finanční pomoci, protože právě i díky pomoci ostatních se nám daří vykouzlit na tváři onkologicky nemocným pacientům úsměv," říká Martina Mecerová, ředitelka nadačního fondu Pink Bubble.

Spolupráci s misí Loono a projektem #prsakoule odstartovala Trenýrkárna.cz, společně s českou značkou Styx před několika lety, kdy vznikla také první kolekce trenýrek, následována další, výtěžek z prodeje této kolekce jde právě na podporu tohoto projektu. Projekt #prsakoule pomáhá především mladým lidem uvědomit si důležitost prevence rakoviny prsu a varlat. Samo vyšetřování pomohlo zachránit už řadu lidských životů. 

"Spolupráce s Trenýrkárna.cz si velmi vážíme, jsme rádi že nám pomáhají nejen finančně, ale také podporují náš projekt, který se tak dostává k dalším, nejen mladým, lidem a šíří osvětu v důležitosti preventivních vyšetření," říká Adéla Sedláčková z organizace Loono.

TZ ASPEN.PR