Vyšívané sedmikrásky a tyl, letní spodní prádlo je tady

05.06.2023
Vyšívané sedmikrásky a tylové volánky

Tylové volánky a vyšívané sedmikrásky pro romantický a ženský styl zdobený saténovými detaily.
Sestavte si svůj oblíbený set s vyztuženou či nevyztuženou podprsenkou, brazilkami nebo tangy ve stylu 80. let. 

Trojúhelníková Podprsenka Sweet Like Daisies

Trojúhelníková podprsenka Emma bez výztuže a bez kostice, s boční výztuží, která poskytuje podporu poprsí. Je vyrobená z hebkého tylu s výšivkou kopretin, zdobená je romantickými detaily v podobě nabíraného volánku na obvodu, stuhy s kopretinami v dekoltu a saténového lemování. Obvodový pás z tylu s vyšívanými puntíky. Saténová ramínka jsou vzadu nastavitelná. Ideální podprsenka pro ty, kdo chtějí docílit přirozeného vzhledu v romantickém a barvitém stylu.
Modelka je vysoká 175 cm a má na sobě velikost 2B / 75B / 34B / 85B / 42B. 

Brazilky ve Stylu 80. Let Sweet Like Daisies

Brazilky ve stylu 80. let vyrobené z tylu. V přední části je tyl vyšitý romantickými a barevnými kopretinami, zatímco boční a zadní díl jsou z tylu s vyšívanými puntíky s efektem volánu. Jsou zdobené barevnou stuhou se vzorem kopretin a saténovým lemováním. Vnitřní klínek ze 100% bavlny.
Modelka je vysoká 175 cm a má na sobě velikost 2 / S. 

Super Push-Up Podprsenka Simona Sweet Like Daisies

Super push-up podprsenka Simona, s kosticí a tvarovanými stupňovitými košíčky se silnou výztuží pro efekt o číslo větší velikosti. Je vyrobená z hebkého tylu s výšivkou kopretin, zdobená je romantickými detaily v podobě stuhy s kopretinami v dekoltu a saténového lemování. Obvodový pás z tylu s vyšívanými puntíky, s nabíraným volánkem. Saténová ramínka jsou vzadu nastavitelná. Ideální model pro všechny, kdo touží po úchvatném dekoltu.
Modelka je vysoká 175 cm a má na sobě velikost 2B / 75B / 34B / 85B / 42B. 

Tanga ve Stylu 80. Let Sweet Like Daisies

Tanga vyrobená z tylu. V přední části je tyl vyšitý romantickými a barevnými kopretinami, zatímco boční pásek s efektem volánku a zadní díl jsou z tylu s vyšívanými puntíky. Jsou zdobená barevnou stuhou se vzorem kopretin a saténovým lemováním. Vnitřní klínek ze 100% bavlny.
Modelka je vysoká 175 cm a má na sobě velikost 2 / S. 

Zdroj: odběr newsletteru Intimissimi