Všechny články

Květen je tradičně považován za měsíc lásky. Je to doba, kdy příroda kvete a všechno kolem nás se zdá být plné nových začátků a nadějí. A co by mohlo být lepšího, než udělat radost někomu blízkému prostřednictvím krásného spodního prádla?
S přibývajícími teplotami je čas začít přemýšlet o osvěžení vašeho šatníku na léto. Zamilujte si všechny naše nové, barevné a svěží novinky dámského prádla na nadcházející léto a letní teploty.
Unikátní podprsenky Intimissimi z mikrovlákna až do košíčku velikosti F. Jedinečné vlákno. Velmi jemné, hedvábné a obepínající mikrovlákno Intimissimi se dokonale hodí pro různé modely podprsenek a kalhotek.
Darování vajíček se dnes stává běžnou praxí. Mnoho žen se rozhodne darovat svá vajíčka nehledě na to, jestli děti již mají, nebo ne. Finanční odměna není přitom vždy tou hlavní motivací, velké části dárkyň jde především o možnost pomoci jiným párům v nelehké životní situaci. Česko je unikátní v tom, že celý proces probíhá s čerstvými vajíčky a...
Ať už jde o šaty s hlubokým výstřihem nebo s různými překříženími na zádech, do každých nabízí Intimissimi dokonalé spodní prádlo z mikrovlákna. Prohlédněte si všechny varianty a vyberte si tu, která se vám bude hodit nejlépe, třeba neviditelné spodní prádlo i pod těmi nejpřiléhavějšími šatami.
Chcete se při Vašich hrátkách cítit opravdu sexy? Objednejte si z e-shopu FLAGRANTI skvělé a dráždivé erotické prádlo. Žena je nejsvůdnější, když intimní partie jsou tak tak zahalené a skrývá svá tajemství. Erotické prádlo pro muže rafinovaně podtrhuje jeho mužství a Vy budete dychtit po jeho pokladech. Jarní vítr ve vašem prádelníku nakopne vaše...

Toužíte po změně? Dopřejte si nové prádlo. Přední výrobce spodního prádla pro ženy, muže a děti spustil jarní výprodej s tisíci produkty ve slevách až -60%. Tak najděte kousky stvořené přímo pro vás a užijte si radost z nového prádla.

Máj, lásky čas – a skvělá příležitost podívat se na to, jak se proměnila romantická četba a zda i v době, kdy ženy konečně prolamují skleněné stropy, si stále řada z nich sedne k naivně romantickému příběhu založenému zpravidla na záchraně slabé ženy charismatickým neohroženým mužem, který se navíc díky ní zřekne nevázaného života.

Ulovit v moři plavek ty pravé ale může být pěkný oříšek. Podívejte se s námi na přehled nejoblíbenějších dvoudílných modelů, které budou slušet každým křivkám!